טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2012 > מרץ > 19 > טיולי אופניים במסלולי רכיבה מעגליים

טיולי אופניים במסלולי רכיבה מעגליים

טיולי אופניים הפכו להיות כבר מזמן, הרגל קבוע, והיום יש כבר סוגים שונים של טיולי אופניים ברמות שונות ובאזורים שונים של הארץ, המיועדים גם לקהלים שונים.

רשת האינטרנט גם היא מלאה במידע אודות טיולי אופניים, מסלולי רכיבה שונים, קבוצות רכיבה, חברות המארגנות טיולי אופניים, ועוד.

אחד מסוגי טיולי האופניים המועדפים הוא טיולי אופניים מעגליים שהיתרון שלהם הוא העובדה שהטיול מתחיל ונגמר באותה נקודה. טיולים אופניים מעגליים יש לאורכה ולרוחבה של הארץ באזורים שונים, מי שיחפש מסלולי רכיבה מעגליים ימצא מסלולי רכיבה מעגליים בכל אזור בארץ החל מאזור ים המלח ועד אזור הגליל העליון.

טיולי אופניים מעגליים יכולים להיות ברמות שונות. יש טיולי אופניים מעגליים ברמות קלות שאינם דורשים מאמץ פיזי קשה משום שהם מתנהלים על אזור מישורי ללא עליות וירידות והם מתאימים למשפחות עם ילדים, ויש טיולי אופניים מעגליים שמסלולי הרכיבה שלהם הם קשים ודורשים מאמץ פיזי רב מכל רוכב והם מתאימים כמובן רק לרוכבי אופניים מנוסים שיש להם כח פיזי רב ויכולת להתמודד עם אתגרים קשים שדורשים מאמץ פיזי רב.

טיולי אופניים במסלולי רכיבה מעגליים יכולים להיות מתאימים כאמור לקהלים שונים, ואנו נוכל לראות גם משפחות עם ילדים שעורכות טיולים אופניים מעגליים, וגם גימלאים שעורכים טיולי אופניים מעגליים, וגם רוכבי אופניים צעירים בעלי כושר גבוה.

היפוכו של טיול אופניים מעגלי הוא טיול אופניים קווי שמתחיל בנקודה אחת ומסתיים בנקודה אחרת, ודורש מאיתנו 2 כלי רכב כאשר רכב אחד בנקודת ההתחלה ורכב אחר הוא בנקודת הסיום. טיול אופניים מעגלי מתאים למי שיש לו רק כלי רכב אחד, והוא חייב להתחיל את הטיול ולסיים אותו באותה נקודה.

כאמור ישנם עשרות מסלולי רכיבה מעגליים באזורים שונים ברחבי הארץ, וכל אחד יכול לבחור לעצמו את מסלול הרכיבה המעגלי המתאים לו, מי שאוהב לרכב במסלול מדברי ימצא לו מסלול רכיבה מעגלי במדבר, ומי שאוהב לרכב במסלול רכיבה בעמקי הצפון או בין נחלים זורמים בצפון ימצא לו מסלול רכיבה מעגלי באזור הצפון. אז שיהיה לכם טיול אופניים מעגלי מהנה.