טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2012 > מרץ > 19 > טיולי אופניים ליליים לאור ירח

טיולי אופניים ליליים לאור ירח

טיולי אופניים ליליים לאור ירח

נישת טיולי האופניים התפתחה מאוד עם השנים,ויצרה סוגים שונים של טיולי אופניים, והיום כל אחד יכול למצוא לעצמו את טיול האופניים המתאים לו, החל מהגימלאי העורך טיול אופניים איטי לאורך הירקון, וכלה בטיפוס האתגרי העורך טיול אופניים לילי לאורך נחל פרצים בליל ירח בנגב.

טיולי אופניים ליליים לאור ירח, נערכים בד"כ בלילות שבהם הירח מלא, והם יערכו לאורך מסלולים המתאימים לרכיבות אופניים ליליות, טיול אופניים לילי לא יערך במסלול שהוא צפוף בעצים וסלעים ואינו עביר.

טיולי אופניים ליליים לאור ירח נערכים בד"כ במדבר שבו הירח מפיץ את אורו לכל עבר ומסייע לרוכבים לראות את המסלול בקלות, סיבה נוספת שבגללה טיולי אופניים ליליים נערכים במדבר היא השטח הפתוח של המדבר והעדר השיחים, ועצים שעלולים להפריע לרוכבים.

טיולי אופניים ליליים לאור ירח יכולים להערך למטרות שונות, ובמסגרות חברתיות שונות, אך הם תמיד יהיו חוויה מהנה ובלתי נשכחת חוויה שתעורר הרבה אנרגיות אצל כל רוכב, ויחד עם זאת חשוב לדעת שטיולי אופניים ליליים הם טיולים שיש להתכונן אליהם היטב, לדעת מהו מהמסלול המדויק שלהם, לדעת מהו הציוד הנדרש, לדעת את מספרי החירום במקרה של מצב חירום ועוד.

יש מי שיערוך טיולי אופניים ליליים לאור ירח בדגש רומנטי, טיולים כאלו יהיו באווירה רומנטית ואינטימית ויכללו באמצע הפסקה עם ארוחת לילה ובקבוק יין, או שאולי יסתיימו בטיפול ספא באמצע השום מקום. או שיסתיימו בפסגת הר עם תצפית על הזריחה.

ויש מי שיערוך טיולי אופניים ליליים בדגש ניווט או הישרדות, טיול אופניים כזה הוא הרבה יותר תכליתי ומלמד, ובמהלכו רוכב האופניים צריך ללמוד כיצד למצוא מקורות מים בשטח, כיצד לזהות את 4 כיווני הרוח, או איך ליצור לעצמו מקום מחסה מהקור וכד'. טיולי אופניים ליליים בדגש הישרדות הם הרבה יותר הרפתקניים ומותירים אצל הרוכב חוויה מעצימה שהוא לא ישכח אותה במהרה.

טיולי אופניים ליליים לאור ירח, יש מי שיעשה אותם באופן עצמאי ויש מי שיעשה אותם באופן מאורגן ע"י חברה המתמחה בארגון טיולי אופניים, חשוב לזכור שטיולי אופניים ליליים לאור ירח הם לא עניין פשוט ולכן מי שאינו מתמחה בכך ולא עבר את החוויה הזאת אף פעם, כדאי שיעביר את המושכות לידי חברה שזהו תחום ההתמחות שלה, והיא תארגן עבורו טיול אופניים לילי לאור ירח.