טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2012 > מרץ > 19 > טיולי אופניים משפחתיים

טיולי אופניים משפחתיים

טיולי אופניים משפחתיים

טיולי אופניים, ורכיבה על אופניים הפכו כבר מזמן מסתם שגעון חולף לתחביב קבוע, והיום יש כבר אלפי משפחות שזהו ההרגל השבועי שלהם. יש כאלו שעושים זאת ע"י שכירת אופניים ויש כאלו שרוכשים אופניים זולות או יקרות. יש כאלו שעורכים טיולי אופניים משפחתיים בדרכי עפר לאורכה ולרוחבה של הארץ, ויש כאלו שיסתפקו בעריכת טיולי אופניים משפחתיים בפארקים העירוניים. מה שבטוח הוא שאין דרך טובה יותר לגיבוש משפחתי ולחוויות איכות משפחתית מאשר עריכת טיולי אופניים משפחתיים.

משפחות שעורכות היום טיולי אופניים משפחתיים לא חייבות להיות משפחות שבהן כל בני הבית מנוסים ומיומנים ברכיבת אופניים ובהכרת מסלולי אופניים, וגם לא כל בני הבית צריכים להיות כאלו שמכורים לטיולי אופניים, יש כאלו שיערכו טיולי אופניים משפחתיים רק כאשר הם יוצאים לנופש בצימר בחגים או בסופ"ש, ויש כאלו שיערכו טיולי אופניים משפחתיים באופן קבוע.

יחד עם זאת אפשר לומר שההרגל של עריכת טיולי אופניים משפחתיים, הפך להרגל כ"כ נפוץ ופופולארי ולכן יש היום לא מעט אתרי אינטרנט הממליצים על מסלולים שבהם ניתן לערוך טיולי אופניים משפחתיים למשפחות מסוגים שונים, ויש אפילו ספרים שעוסקים בנישה של טיולי אופניים, ויש בהם מידע רב על טיולי אופניים משפחתיים.

אז לאלו מכם שעדיין לא מספיק משופשפים בכל מה שקשור לטיולי אופניים בכלל וטיולי אופניים בפרט, הנה סקירה תמציתית של סוגי טיולי אופניים משפחתיים.

טיולי אופניים משפחתיים עצמאיים – יש משפחות שהן מומחיות בעריכת טיולי אופניים משפחתיים והן פשוט שוכרות אופניים באתר שבו הן מעוניינות לערוך טיול אופניים משפחתי ועורכות טיול אופניים עצמאי שאותו הן תכננו וארגנו בעצמן. ( יש משפחות שהן אפילו יותר עצמאיות והן מביאות איתן את האופניים ואינן שוכרות אופניים.)

טיולי אופניים משפחתיים מאורגנים – טיולי אופניים משפחתיים מאורגנים הן נישה תיירותית חדשה שהתפתחה בשנים האחרונות, והיום ישנם מלונות, בתי הארחה, וצימרים המתמחים בארגון ועריכת טיולי אופניים משפחתיים ממש כמו שיש צימרים המתמחים בארגון ועריכה של טיולי טרקטורונים או טיולי ג'יפים.

אז בפעם הבאה שתרצו לערוך טיול משפחתי אחר שעוד לא ערכתם, ולהפתיע את הילדים שלכם ולהראות להם שגם אתם הורים גזעיים שזורמים, ולא הורים "כבדים" ערכו טיול אופניים משפחתי במהלך אחת החופשות שלכם או אחת מהשבתות שבהן אין לכם שום תכנית.