טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2013 > ינואר > 6 > סמר בייק אפיק

סמר בייק אפיק

סופ"ש של רכיבות אינטנסיביות בהדרכת סמר בייק טיולי אופניים במדבר. בין הרכיבות: שביל ישראל עם תצפית מדהימה על תמנע,  ירידה מטריפה לערבה סינגל תמנע סינגל גרופית ועוד כמה דרכים בין לבין…  הדרכה צמודה, נופים מטמטמים, אירוח מלא (ארוחות, בירות, פויקה) ולינה במלון האופניים בסמר.

תאור הטיול

יום חמישי 12:00 נפגשים בשחרות נתחמם על שביל ישראל באופניים ומשם לזוגן האהוב ופארק הסינגלים 47 ק"מ שישטפו לכם את המרכז מהעיניים. הגעה לסמר בייק הוטל, בירה, מרק חם(לאחריו יוקפצו נהגים לשחרות) וארוחת ערב על האש בזולה המפנקת שלנו.

 יום שישי 06:00  נאכל משהו קל ונצא לחימום מסמר לצומת קטורה בדרכים חקלאיות משם נתחבר לעליית כביש להר עיט כ 400 מטר טיפוס משם נרכב לכיוון שחרות דרך נוף באזור שחרות נעצור לארוחת בוקר, משם נחבור לרכיבה על שביל ישראל סינגל קרוס קאונטרי מדברי משובח, פריסת צהריים בתצפית מרהיבה על פארק תמנע והערבה, לאחר ההפסקה נמשיך אל באר אורה ומבאר אורה חזרה לסמר, סה"כ 114 ק"מ 1260 מטר טיפוס 1260 מטר איבוד גובה,בזולה יחכו לנו מרק חם בירה קרה ופויקה מפנק.

יום שבת 07:00 ארוחת בוקר יום כייף בתמנע במקומות הכי ייחודיים מואב הקטנה 47 ק"מ של שכרון חושים נופי, ארוחת סיום בירה במידה כי תכף נוהגים, תודות, ברכות וחזרה צפונה.

מה אתם מביאים?

אתם באים עם ציוד אישי, אופניים, קסדה, אנחנו דואגים לכל השאר.

מה אנחנו נותנים?

פרט לתפריט מלא, התשלום כולל לינה בחדרים נעימים של מלון הרוכבים (בכל חדר 3 מיטות, מטבחון ומקלחת חמה), הובלה והדרכה  צמודה שלנו, רכב ליווי וחילוץ, בירה בסוף רכיבה, זולה מפנקת עם כל מה שרוכב צריך בסוף יום רכיבה ובעיקר אנחנו, הדואגים שתרכבו על מסלולים שאין דברים כאלו ותסיימו עם ים חוויות וחיוכים…

לסופ"ש אפיק תיספנו מכונת קפה עם קפה מאורו האיכותי בר מיצים קשים/הדר/שייקים לפני ואחרי רכיבה, במהלך הרכיבה יהיה משקה איזוטוני כדורי מלח, בסוף רכיבה משקה ריקברי בבר המיצים.

הקבוצה תפתח ב10 ותנעל ב15משתתפים.

מחירון לסופ"ש 2000 ש"ח לרוכב

9 רוכבים – 10% הנחה
12 רוכבים – 15% הנחה
15 רוכבים – 20% הנחה
20 רוכבים – 25% הנחה
בברכת הרוכבים ונתראה בשבילים…

לפרטים והרשמה: יוני אדלר 054-4964777

מחיר: 2000 ש"ח