טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2013 > ספטמבר > 29 > טיולי אופניים מאורגנים

טיולי אופניים מאורגנים

כל מי שאוהב לרכב על אופניים יכול להצטרף לטיולי אופניים מאורגנים, אשר מתקיימים מדי שבוע בכל רחבי הארץ, בצפון, במרכז ובדרום. הישראלים אוהבים מאוד לטייל באופניים והמדינה שלנו מתאימה לטיולים מסוג זה. המגוון של הנופים, מזג האוויר הנוח והמישורים הרבים שיש בישראל, מושכים אליהם אין ספור חובבים אופניים. אז אם אתם אוהבים לרכב על האופניים שלכם ברכבי הארץ ורוצים לעשות זאת באופן מאורגן – כתבה זו מיועדת עבורכם.

היכן מתקיימים טיולי אופניים מאורגנים?

התשובה לכך היא פשוטה – כמעט בכל איזור בארץ! בדרום יש אין ספור מסלולים נהדרים לטיולי אופניים וכך גם בצפון. באיזור המרכז ובעיקר ובחלקים המישוריים ניתן לארגן טיולי אופניים מהנים, וגם איזור השרון הוא מאוד פופולארי. למעשה, בכל רחבי הארץ מתארגנים מדי שבוע אנשים רבים היוצאים לטיולי אופניים מאורגנים. את הטיולים הללו מארגנים אנשים פרטיים, חברות, משפחות ועוד. כל מה שצריך זה זוג אופניים (רצוי איכותי), קסדה טובה, וכמובן גם אהבה לטיולי אופניים. ניתן למצוא מידע רב על טיולי אופניים מאורגנים באינטרנט וגם "מפה לאוזן". חשוב מאוד לשמור על כל כללי הבטיחות הנדרשים ורצוי גם להביא ציוד נוסף אם צריך (בהתאם לסוג הטיול). ניתן לערוך טיולי אופניים מאורגנים עם המשפחה, החברים, השכנים, וכמובן גם עם אנשים זרים. אפשר לשלב בטיול פיקניק, קמפינג, טיול רגלי ולמעשה כל דבר העולה במוחכם.

רכיבה על אופניים תורמת לבריאות!

אסור לשכוח שמלבד הכיף שברכיבה על אופניים והנסיעה בנופים היפים, יש לתחביב זה יתרון חשוב נוסף. רכיבה על אופניים היא ספורט לכל דבר ומשפרת מאוד את הכושר הגופני ואת המצב הבריאותי (אם עושים זאת במידה ובצורה נכונה כמובן). אז אם אתם רוצים לשמור על אורח חיים בריא, תחביב הרכיבה על אופניים (גם בטיולים מאורגנים) יכול להתאים לכם במיוחד. כל שנותר לכם הוא לאתר טיול מאורגן באיזור שאתם אוהבים ולצאת לדרך! חשוב לזכור כי ישראל היא מדינה נהדרת לחובבי האופניים אך בהחלט ניתן גם לארגן טיולי אופניים לא רק בארץ אלא גם בחו"ל, אך אז יש להשקיע בכך סכומי כסף גדולים יותר.