טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > 2014 > יולי > 20 > סופשבוע All Mountain challenge במדבר - לרוכבים חזקים במיוחד!

סופשבוע All Mountain challenge במדבר - לרוכבים חזקים במיוחד!

סמר בייק הוטל מזמינים אתכם לסופשבוע חווייתי עם רכיבות אתגריות בערבה, הדרכה צמודה, נופים מטמטמים, אירוח מלא (ארוחות, הקפצות, בירות, פויקה) ולינה במלון האופניים בסמר.


הצטרפו אלינו לסופשבוע של רכיבות אול מאונטיין, מדריך מקומי מקצועי מסמר בייק הוטל. בין השבילים והרכיבות שנחווה: שביל ישראל, דרכים נסתרות, מסלולי ירידה מטריפים לערבה…
הארוחות והלינה במלון הרוכבים בקיבוץ סמר שהוקם ע"י רוכבים בשביל רוכבים.
מה בתפריט הרכיבות?
יום חמישי 12:00 נפגשים בצומת קטורה. לאחר קפה, תה, תמרים ותדריך קצר, נצא לרכיבה על שביל ישראל לאופניים ונטפס את מעלה קטורה (800מ' מרחק ו-200מ' טיפוס) נעצור לתצפית מרעיבה על בקעת הערבה והרי אדום, נמשיך ברכיבה על שביל ישראל לאופניים עד חולות כסוי ונחל יתרו,ונגלוש חזרה לערבה בירידה מטריפה עד לרכבים.
סיום משוער: 17:00 נסיעה לסמר בייק הוטל, קבלת חדרים וארוחת ערב על האש בזולה המדברית בחוץ.
יום שישי 07:00 ארוחת בוקר בה נכין גם כריכים לצהריים, ואחר כך הקפצה לתחילת המסלול.נתחיל את הרכיבה על נקב פראים, דרך שדה בולבוסים לבאר מלחן,נמשיך עד הקו מצוק העליון ,נעצור לתצפית מדהימה על בקעת תמנע והערבה,ומשם נמשיך בנקב גמלים AM קלאסי, המסתיים מתחת להר ארגמן,נעצור למנוחה קלה ונמשיך בירידה מטריפה לערבה, בזולה שליד החדרים בקיבוץ יחכה לנו מרק חם ופויקה מפנק.
יום שבת 07:00 ארוחת בוקר והקפצה לשחרות,נרכב על שביל ישראל לאופניים כ-6 ק"מ למעלה זוגן ונרד לערבה באחת מהירידות הטכניות והמטריפות של האזור,נסיים בסמר. בירות במידה (כי עוד מעט נוהגים) ארוחת סיום, תודות, ברכות וחזרה צפונה.
הכל כלול?
אתם באים עם ציוד אישי, אופניים, קסדה, ומיגון קל (ברכיים מרפקים) אנחנו דואגים לכל השאר. ליקירותיכם ארגנו פינת שטיפול ומכולה נעולה לאחסון.
פרט לתפריט מלא, התשלום כולל:
-לינה בחדרים נעימים של מלון הרוכבים (בכל חדר 3 מיטות, מטבחון ומקלחת חמה).
-הובלה והדרכה צמודה של צוות המדריכים שלנו.
-רכב ליווי וחילוץ.
-הקפצות לתחילת מסלול.
-בירה בסוף רכיבה,שייקים,מיצים ,מכונת קפה איכותית ובעיקר אנחנו, הדואגים שתרכבו על מסלולים שאין דברים כאלו ותסיימו עם ים חוויות וחיוכים…
מינימום משתתפים 6 מקסימום משתתפים 20.
מחירון לסופ"ש: 2000ש"ח לרוכב
9 רוכבים – 10% הנחה
12 רוכבים – 15% הנחה
15 רוכבים – 20% הנחה
20 רוכבים – 25% הנחה
בברכת הרוכבים ונתראה בשבילים…
לפרטים והרשמה:יוני אדלר 054-4964777

מחיר: 2000 ש"ח