טיולי אופניים

סמר בייק הוטל טיולי אופניים > אודות > מי אנחנו

מי אנחנו

ירון דרעי 35 מדריך חוגי סיור וקבוצות שנים רבות, במשך כשנה טיפל  בעדר הנאקות בממשית, מה שגרם לו להתאהב במדבר. היום כ 12 שנים לאחר מכן, לאחר שחיבר את אהבתו לנדוד ולטייל במדבר לזוג גלגלים, שמח ליישם את הניסיון שצבר  במרחב המדברי לתשוקה לאופניים. כיום חבר קיבוץ סמר שבערבה דרומית, מוביל דרך לתרבות רכיבה, פיתוח שבילים ותיירות אופניים ברת קיימא בערבה הדרומית בשיתוף עם רוכבים מהמרחב ומאילת, מדריך רכיבה מוסמך בוגר וינגייט.

יאיר סלע ג'ופיס 56 מראשוני קיבוץ סמר, מטייל שנים רבות במדבר מדריך נוער וקבוצות בטיולים, ב-15 השנים האחרונות מוצא את טעם המדבר בשילוב של רכיבה על אופניים בשבילי גמלים, מראשוני רוכבי האופניים בחבל אילות ממשיך לקדם את חלומו בהקמת והפעלת סמר בייק שמח על התעסקות יומיומית בנושא הרכיבה הקרוב ללבו, איש החזון וטיולי העומק של טיולי האופניים במרחב,מורה דרך מוסמך ומדריך רכיבה מוסמך בוגר וינגייט.

שקי וינוקור 39 חבר קיבוץ גרופית, רוכב מילדות. לאחר הצבא בין טיולים לעבודה בקיבוץ הדריך בגלגלי הרים עוד לפני שחשבו שצריך תעודה לדיווש. חבר לשני המשוגעים מסמר ויחד איתם מוצא מסלולים, מטייל הוגה ובונה את חזון החברה. כיום מנהל בית האריזה של ערדג, בנוסף עוסק במוזיקה-מנגן בתופים וכלי הקשה וחבר באנסמבל רנות , משלים ועוזר בהדרכות ותפעול טיולי אופניים בחברה. האיש שמגיע ראשון לכל פסגה מוציא את המצוין שבנו.מדריך רכיבה מוסמך בוגר וינגייט.